• Ana Sayfa
  • Altyapımız
  • Haberler
  • Kariyer
  • İletişim
01

Tedarikçimiz Olmak İster misiniz?

Gürbağ Savunma ve Teknoloji olarak, kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimize olduğu kadar tedarikçilerimize de kazandırmayı hedefledik. Siz de Gürbağ Savunma ve Teknoloji’nin tedarikçi havuzunda yer alarak sektörde pek çok şirkete kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilir, reklam ve pazarlama faaliyetlerinde bulunmadan ürün ve hizmetlerinizi geniş bir kitleye ulaştırabilir, böylelikle iş hacminizi artırabilirsiniz. 

Tedarikçimiz Olmak İster misiniz? Formu Doldurunuz...

02

Çalışan Markası Gürbağ

Kurulduğumuz ilk günden bugüne, çalışanlarımıza azami ölçüde katkı sunuyor, birlikte ve sürekli gelişimi prensip haline getirerek bir “Çalışan Markası Olarak Gürbağ”ı yaratmayı hedefliyoruz. Yenilikçi, dinamik, alanında uzman ve takım ruhu ile hareket eden çalışan kadromuzla, yurt içi ve yurt dışında sürekli ve kaliteli hizmet veriyoruz. Çalışan deneyimine büyük önem veriyor; sürdürülebilir başarımıza katkı sağlayacak, kurumsal değerlerimizle uyumlu ve yetkin yeni çalışma arkadaşlarımızı da bünyemize katmaktan mutluluk duyuyoruz. Çalışanlarımıza olan yaklaşımımızı, şirket kültürümüze en uygun şekilde, yerel ve global rakiplerimizin uygulamalarını değerlendirerek oluşturuyor; çalışanlarımıza olan yaklaşımımızı insan odaklı çalışma prensipleriyle şekillendiriyoruz.  
Tüm işbirliği süreçlerimizde evrensel iş etiği ilkelerine, Gürbağ Grup değerlerine ve yüksek bir çalışma ahlakına uygun davranarak çalışanlarımızın istek ve beklentilerini dinliyor, şirket içi ve dışı tüm aksiyonlarımızı buna göre planlıyoruz.Devamlı olarak yaptığımız ölçümlemelerle eksik olduğumuz alanlarda kendimizi yeniliyor; Gürbağ Savunma ve Teknoloji A.Ş. çalışanları için kusursuz bir çalışan deneyimi yaratmayı hedefliyoruz. Sürekli gelişim prensibini benimseyerek, çalışma arkadaşlarımızın kişisel ve mesleki gelişimlerine önem veriyor ve bunu destekleyen programlar düzenliyoruz. Farklılıklara saygı gösteriyor, eşitlik, güvenilirlik ve dürüstlük ilkelerinin benimsendiği bir iş ortamını çalışanlarımıza sunuyoruz. Çevre ve insan sağlığına azami ölçüde değer veriyor; yaptığımız işlerde sürdürülebilir ve çevre dostu olmayı benimsiyoruz.